TP-LINK Gigabit SFP module Single-mode MiniGBIC LC interface Up to 10km distance

(0 recenzii)
Stoc: 35 buc

Cantitate:

Cod: TL-SM311LS
Producator: TP-LINK
Termen livrare: 24 - 48 ore
Garantie: 60 luni
TP-LINK Gigabit SFP module Single-mode MiniGBIC LC interface Up to 10km distance

DESCRIERE PRODUS

TP-LINK Gigabit SFP module Single-mode MiniGBIC LC interface Up to 10km distance
  • Acest produs nu are review-uri.
  • Cum notati acest produs ?

    Acordati numarul de stele corespunzator parerii dumneavoastra despre produs, urmarind explicatia din partea dreapta.
    • Excelent
      5 / 5
    • Reusit
      4 / 5
    • Mediu
      3 / 5
    • Convenabil
      2 / 5
    • Slab
      1 / 5
    *
    *
    *
    *